Виготовлення факсиміле у Львові

Факсиміле є точно відтвореною копією будь-чийого підпису, рукопису або гравюри. Їх часто використовують на підприємствах, де необхідно масове проставлення підпису відповідальної особи, для цього достатньо мати лише його факсиміле варіант.

Документи, на яких присутній даний підпис, є офіційними і несуть таку ж юридичну відповідальність, як і документи зі справжньою, але все ж факсиміле слід використовувати з обережністю, не довіряючи її некомпетентним особам, щоб уникнути конфліктних ситуацій. Для цього ми рекомендуємо укладати спеціальний договір про згоду сторін надавати і використовувати факсиміле підпис в комерційних чи інших цілях як усередині фіри, так і за її межами.

Вимоги до заказу:

Для того що б замовити факсимільний підпис, розпишіться ручкою (бажано чорного кольору) на білому аркуші паперу в кількох примірниках, обведіть розпис найбільш вподобану вам, відскануйте лист і надсилайте нам по електронній пошті office@stampi.com.ua або скористайтеся формою онлайн замовлення. Натиснувши кнопку замовити факсиміле заповніть всі необхідні поля і прикріпіть фото і відсканований лист з підписом. Після чого очікуйте підтвердження замовлення від нашого менеджера.

Ескіз сканованих зображень факсиміле, бажано, повинен бути в форматі GIF, TIFF, JPEG, PNG не менше 300 dpi або фото підпису бажано найкращої якості.

Замовити факсиміле

Контакти

тел. (096) 13-67-222

office@stampi.com.ua