Питання та відповіді

Доставка

Доставка замовлення здійснюється по всій Україні кур'єрською службою доставки «Нова пошта». За бажанням, можлива доставка будь-якою іншою службою. Якщо замовлення узгоджене і оплачене до 16-00 в робочий день, посилка в Києві в будь-якому відділенні Нової пошти буде на наступний день, по Україні термін один два дні.

Оплата

накладений платіж. Оплата замовлення при отриманні у відділенні «Нова пошта» вашого міста, при цьому за доставку в відділення оплачує наша фірма, за умови, що сума замовлення не менше 400 грн., Якщо замовлення відправляємо наложеним платежем, ви додатково оплачуєте зворотну доставку грошей, при цьому оплата становить від 20 грн, в разі передоплати за безготівковим розрахунком (вартість замовлення не менше 400 грн.) при отриманні ви більше ні чого не сплачуєте.

Безготівкова оплата. Безготівковий розрахунок здійснюється на підставі рахунок-фактури, яку формує і відправляємо на електронну пошту. При безготівковому розрахунку вартість замовлення не змінюється і доставка замовлення здійснюється за повної передоплати. Разом із замовленням за бажанням клієнта відправляємо наступні витратні документи: договір, рахунок-фактура, накладна.

Передоплата замовлення Оплата замовлення на карту ПриватБанк, оплата за Webmoney. При цьому замовлення відправляємо тільки після повної передоплати.

Інші питання

Як захистити печатку від підробки?
Кожна печатка, вироблена, нашою компанією, індивідуальна і способи захисту не повторюються. Тому, ми різко знижуємо ймовірність підробки печатки, виготовленої у нас, шляхом підбору або іншим способом.

Що робити, коли печатка загублена?
Якщо Ваша печатка загублена або зношена, вимагає доповнень або змін, Ви можете замовити у нас копію печатки по відбитку. Для того що б, виготовити точну копію печатки необхідний відбиток Вашої печатки, по можливості, що стоїть на чистому аркуші паперу. Якщо відбиток поставити на чистому папері неможливо, можна зробити копію печатки поставлену, на будь-якому документі, в такому випадку, як правило, відбиток стоїть на аркуші паперу з текстом, тоді на відновлення може знадобитись тривалий час.

Якщо я перебуваю в іншому місті чи можу я зробити замовлення?
Так можете. Замовлення можете здійснити через нашу форму онлайн замовлення друку, при цьому виславши копії необхідних документів на нашу пошту office@vektor.com.ua. Доставку замовлення виконуємо через кур'єрську службу "Нова пошта" в будь-яке місто.

З якими службами доставки працюєте?
Наша компанія віддає перевагу службі "Нова пошта". При бажанні можемо відправити через будь-яку іншу. При цьому, вартість доставки може бути збільшена. Доставка через службу "Нова пошта" - безкоштовна.

Як довго виготовляється печатка?
Всі замовлення, зазвичай, виконуються, на протязі доби. Якщо потрібне термінове виготовлення печатки, в такому випадку друк виконується протягом двох годин, якщо потрібно виготовити печатку, по відбитку, в цьому випадку може знадобитися додатковий час.

Які документи необхідні для замовлення печатки?
Замовлення печаток і штампів підприємств може виконувати тільки керівник або особа яка діє від їх імені за дорученням. Основним документом, що дає право на виготовлення печаток і штампів є Виписка з Єдиного Державного Реєстру.

Яку інформацію повинна містити печатка?
Чітких вимог по інформації і зображенню, які повинна містити печатка, на сьогоднішній день немає. Міністерство внутрішніх справ України наказом від 11.01.2011 р № 5 скасував свій наказ від 11.01.1999 р № 17, яким закріплювалися правила виготовлення печаток і штампів та порядок видачі дозволів на оформлення замовлень на їх виготовлення.Однако Хозяйственным кодексом Украины установлено, что предприятие должно иметь печать со своим наименованием и идентификационным кодом. При этом нет необходимости указывать адрес местонахождения. Однак Господарським кодексом України встановлено, що підприємство повинно мати печатку із своїм найменуванням та ідентифікаційним кодом. При цьому немає необхідності вказувати адресу місцезнаходження. У Держпідприємництві підкреслили, що завірення документів (наприклад, договорів, документів податкової звітності, записів у трудовій книжці) печаткою, яка містить недостовірні відомості, може привести до виникнення спірних ситуацій і порушення прав інших суб'єктів господарювання та фізичних осіб.

Контакти

тел. (096) 13-67-222

office@stampi.com.ua