Виготовлення печаток

Печатка є однією з основних складових для будь-якого бізнесу і необхідна, перш за все, для встановлення автентичності документів, бланків, договорів і т.д., оскільки документи без печаток втрачають не тільки свою юридичну силу, але і в цілому виглядають непрезентабельно для серйозної організації.

У наш час стало можливим виготовити печатку практично будь-якої складності, використовуючи навіть логотипи фірми-замовника і різні способи захисту від підробок.

Печатки бувають найчастіше круглої форми, рідше - трикутної і містять в собі всю необхідну інформацію про організацію, а саме: назва країни, міста, місця реєстрації, назва фірми або юридичної особи, або ж ПІБ власника організації та його код. У нас Ви зможете замовити як виготовлення печатки класичної, так і унікальною дизайнерської з особливим способом захисту для Вашої майбутньої печатки в досить короткі терміни. Так само ми виготовляємо особисті печатки різної складності печатки для лікарів, печатки для нотаріусів і печатки для адвокатів, необхідні для їх самостійної діяльності.

Тут Ви зможете ознайомитися з деякими прикладами наших печаток і вибрати для себе найбільш прийнятний варіант, а так само залишити заявку на виготовлення необхідної печатки.

Контакти

тел. (096) 13-67-222

office@stampi.com.ua