Замовити печатку

Що таке печатка? Це відбиток з даними фірми або приватного підприємця чи будь якої юридичної особи. Якщо говоримо про печатку приватного підприємця, то дані включають в себе прізвище, ім'я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), також може включати в себе малюнок індивідуального характеру. Якщо фірми, то в ній міститься: назва, форма власності, код ЄДРПОУ, країна, місто, малюнок на будь-який смак замовника. Власне кажучи, фірм, що займаються подібними замовленнями вистачає. Багато хто вдає з себе в виробника печаток, штампів, датерів, факсиміле. Але тут головне не потрапити в халепу і не викинути гроші на вітер. Для цього звертайтесь в перевірені організації,що надають послуги виготовлення печаток. Але як вибрати надійну фірму? Поцікавтеся думкою друзів і колег, які вже є клієнтами тих чи інших компаній. Погортайте сторінки інтернету, і ви зможете визначитися у виборі. Печатка є не тільки візитною карткою вашого бізнесу, але і спеціальним атрибутом, який виступає в якості завірення документів з вашим підписом. Але це в тому випадку якщо ви - підприємство. Якщо ж ви приватний підприємець, ви можете відмовитися від печатки на сьогодні це необов'язковий атрібуи підприємця.Незважаючи на це, багато фізичні особи для того щоб все ж убезпечити свою діяльність, теж замовляють її. І правильно роблять! Підробити підпис - це одне. Печатку - вже складніше, а якщо вона унікальна, то фактично неможливо. Одночасно підробити і печатку, і підпис - нерозумно навіть намагатися зробити.
Для того, щоб вам надали саме той продукт, який ви бажаєте, зверніться за допомогою до дизайнера. Найчастіше він входить в штат. Дизайнерські послуги оплачуються додатково або входять в ціну печатки. Вам нададуть ескіз для затвердження, не поспішайте погоджуватися, ретельно обміркуйте, чи вас влаштовує, якщо все ж залишаються сумніви, візьміть час на роздуми, після чого впевнено вносіть корективи. Печатка повинна бути вашим обличчям, душею. Вона повинна відображати ваш бізнес. Повинно вистачати одного погляду, щоб вона залишилася в пам'яті ваших клієнтів. Саме тому ви повинні приділити їй якомога більше часу. Так, безсумнівно, такі печтки коштують дорожче, ніж стандартні. Але чи варто в такій справі економити?

Разом з печатками, ви можете замовити відразу штампи, датери, факсиміле, екслібриси, оснащення та комплектуючі - це набагато полегшить вам вашу роботу. Сподіваємося, що ваш бізнес принесе вам не тільки прибуток, але і задоволення від заняття улюбленою справою.

Контакты

тел. (096) 13-67-222

тел. (099) 13-67-222

office@stampi.com.ua